سیستم مدیریت یکپارچه IMS

سیستم مدیریت یکپارچه IMS

سیستم مدیریت یکپارچه IMS

مدیریت سیستم ها و کیفیت فراگیر شرکت احداث و توسعه پروژه های ویژه مپنا ( توسعه 3) در راستای اطمينان از كيفيت خدمات ارائه شده به مشتريان  خود  و استقرار اثربخش و بهينه سيستم‌هاي مديريتي و تعالی تشکیل شده است. در این خصوص این واحد با  تدوین ، بازنگری و پایش اهداف و استراتژی ها، كنترل و پايش رضايت و شكايت مشتريان ، نظارت و کنترل بر فرآیندهای HSE  و کنترل کیفیت ، تجزیه و تحلیل عملکرد فرایندها و تعیین پروژه ها ی بهبود در مسیر تعالی گامهای موثری را برداشته است.

محدوده سيستم مديريت يكپارچه شركت توسعه 3 عبارت است از فعاليت‌هاي مهندسي، تأمين تجهيزات و اجراء (EPC: Engineering- Procurement - Contraction ) نيروگاه‌ها و پروژه‌هاي صنعتي و تأسيسات جانبي (Utility) با استفاده از تأمين كنندگان داخلي و خارجي، شرکت توسعه 3 از سال 1386 به عنوان شرکت مستقل شروع به فعالیت نموده  و در همان سال موفق به اخذ گواهی‎نامه IMS ( ISO9001 – ISO 14001-OHSAS18001) گردید. همچنین در سال 1388 اولین شرکت دریافت کننده گواهینامه  HSE-MS در گروه مپنا بوده و در سال 1390 گواهینامه ISO –IEC27001-2005 در خصوص امنیت اطلاعات شرکت توسعه 3 را اخذ نمود.

مسیر تعالی :

شرکت توسعه 3 پس از فعالیت مستقل از سال 1386 حرکت در مسیر تعالی را از سال 1387 آغاز نمود. در این راستا به منظور استقرار و بکارگیری مدل تعالی EFQM، جهت حضور در فرآیند ارزیابی جایزه ملی بهره‎وری و تعالی سازمانی نمود. پس از ارزیابی انجام شده توسط ارزیابان جایزه، به راحتی موفق به اخذ گواهی‎نامه تعهد به تعالی در سال 1388 گردید.

در سال 1390 در ادامه مسیر تعالی، با توجه به بلوغ سازمانی و تجربیات مدیران و کارشناسان در این مسیر موفق به اخذ تقدیر نامه 2 ستاره گردید.